اخبار بازار آهن

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلگزارشات حاکي از کاهش قيمت ها در بازار آهن آلات طي روز گذشته مي باشد. پس از روزها افزايش قيمت مقاطع در بازار اهن، روز گذشته شاهد کاهش قيمت ها در اين بازار بوديم. اما سوالي که براي اکثر فعالان و متقاضيان در اين حوزه بوجود مي آيد اين است که آيا اين کاهش قيمت ها ماندني است يا تنها يک شوک به بازار مي باشد و دوباره قيمت ها با افزايش مواجه خواهد شد؟


به گزارش آهن پرايس در اخبار بازار اهن، براي پاسخ به اين پرسش به نوسانات نرخ دلار مي پردازيم. مولفه اي که تاثير بسزايي بر قيمت مقاطع در بازار اهن آلات مي گذارد. چنانچه طي روز هاي آتي نرخ ارز کاهش يابد مي توان به بهبود قيمت ها در بازار اميدوار بود اما در صورتيکه قيمت ها در بازر ارز همين روند را در پيش گيرد، نه تنها قيمت کاهش نخواهد يافت بلکه مجددا با افزايش قيمت رو به رو خواهيم شد. البته کاهش نرخ دلار تقريبا غير ممکن است چراکه در حال حاضر دولت توانايي کاهش قيمت را ندارد. طي روز هاي گذشته دولت اعلام کرد که نرخ دلار 4200 تومان مي باشد و فروش بيش از اين نرخ غير قانوني بوده و جرم محسوب مي گردد، اما در ادامه هيچ اتفاقي رخ نداد و دلار 4200 توماني بدست مردم نرسيد و دولت هم با کمبود ارز مواجه شد. در نتيجه کنترل نرخ دلار از سوي دولت تقريبا غير ممکن خواهد بود.


خبرهاي بازار اهن حاکي از کاهش قيمت در بخش ميلگرد آجدار و نبشي و ناوداني مي باشد. طي روز گذشته در دو بخش تيرآهن و پروفيل شاهد ثبات قيمتي بوده ايم. قيمت ميلگرد آجدار بطور ميانگين 10 تا 130 تومان کاهش يافت. همچنين در بخش نبشي ها شاهد 30 تا 100 توماني بوديم. ناوداني ها نيز از اين کاهش قيمت بي نصيب نماندند و در روز گذشته 100 تومان کاهش قيمت را تجربه نمودند.


دو بخش تيراهن و پروفيل در روز گذشته با قيمت ثابت اقدام به معامله نمودند. در حال حاضر هنوز وضعيت بازار آهن الات مشخص نبوده و هر روزه بايد منتظر نوساني در اين بازار پرفراز و نشيب باشيم.


مجموعه آهن پرايس در مجتمع فروش اهن الات تهران واقع شده است که با مراجعه به سايت مجموعه اهن پرايس مي توانيد آدرس بازار اهن تهران را در آن بيابيد. همچنين مي توانيد با عضويت در کانال تلگرامي مجموعه از قيمت روز اهن الات با خبر شده و براي مشاوره در زمينه آهن آلات و يا خريد آهن با شماره گيري 54103-021 با کارشناسان ما در ارتباط باشيد.


براي اطلاع از قيمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرايس عضو شويد


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل