بازار خريد و فروش آهن آلات داغ شد

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلبه گزارش اهن پرايس در اخبار بازار آهن، پس از روزها استرس و اضطراب از عواقب لغو برجام در بازار آهن، در حال حاضر طي دو روز اخير شاهد کاهش قيمت ها در اين بازار مي باشيم. به گفته بسياري از کارشناسان و فعالان اين بخش، دليل عدم تاثير گذاري لغو برجام بر بازار آهن الات در حال حاضر تعويق اعمال تحريم هاي ايران مي باشد. براساس اعلام رئيس جمهور امريکا، قرار است اين کشور اعمال تحريم هايش را بر عليه ايران طي دو روز 90 و 180 روزه انجام دهد در صورتيکه اين گفته مقرر شود معلوم نيست چه بلايي بر سر بازار اهن و فولاد خواهد آمد.


خبرهاي بازار اهن حاکي از روند نسبتا مطلوب اين بازار براي متقاضيان خريد مي باشد. با توجه به افزايش قيمت ها طي يک ماه آينده، در حال حاضر بدليل روند کاهشي قيمت ها بهترين فرصت براي انجام خريد مي باشد چراکه با اعمال تحريم ها بازار فولاد با نوسانات بسيار زيادي مواجه خواهد شد. در اين شرايط نه تنها بازار هاي صادراتي کشور با مشکل مواجه مي شوند بلکه بازارهاي داخلي که تامين نياز داخل است نيز با مشکلات بسيار زيادي مواجه خواهند شد.


پيش بيني بازار آهن افزايش قيمت ها طي يک ماه اينده مي باشد. در حال حاضر قيمت ها رو به کاهش بوده و به همين دليل متقاضيان به سرعت در حال انجام خريد هايشان مي باشد چرا که در فرصت بعدي  قيمت ها با افزايش مواجه خواهد شد.


در روز گذشته قيمت ميلگرد آجدار بطور ميانگين 30 تومان کاهش يافت که پيش بيني مي شود قيمت اين مقطع آهن طي روز جاري نيز همين روند را در پيش گيرد. همچنين در بخش ديگري از بازار آهن آلات نيز شاهد همين روند بوده ايم. بخشقوطي پروفيل ها که به ثبات نسبي رسيده است، طي روز گذشته اکثر کارخانه ها قيمت هاي خود را ثابت اعلام نموده و عده معدودي از کارخانه هاي پروفيل سازي اقدام به کاهش قيمت هايشان کردند. ديگر مقاطع نيز تقريبا همين روند را در پيش گرفته و کمتر کارخانه اي وجود دارد که قيمت هاي خود را افزايش داده باشد.


در حال حاضر توصيه کارشناسان و بسياري از فعالان اين بخش اين است که متقاضيان در شرايط فعلي خريدشان را  انجام دهند چراکه پس از اعمال تحريم ها افزايش قيمت دور از انتظار نيست در نتيجه طي يکي دو روز آينده مي توانند با قيمت بهتري خريد خود را صورت دهند.


مجموعه آهن پرايس در مجتمع فروش آهن آلات تهران واقع شده است که با مراجعه به سايت مجموعه اهن پرايس مي توانيد آدرس بازار آهن تهران را در آن بيابيد. همچنين مي توانيد با عضويت در کانال تلگرامي مجموعه از قيمت روز آهن آلات با خبر شده و براي مشاوره در زمينه آهن آلات و يا خريد آهن با شماره گيري 54103-021 با کارشناسان ما در ارتباط باشيد.


براي اطلاع از قيمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرايس عضو شويد


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها