بررسي نوسانات ميلگرد طي روز گذشته

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلبه گزارش آهن پرايس در تحليل بازار آهن، بازار ميلگرد ها در روز گذشته در آرامش بسر برد. قيمت روز ميلگرد در بازار آهن الات حدود يک هفته اي است که ثابت اعلام مي شود و در حال حاضر شاهد جو آرامي در بازار هستيم. با توجه به نوسانات بسيار زيادي که طي يکي دو ماه اخير در بازار آهن الات رخ داد، اين ثبات قيمت موجب مي شود تا خريداران با خيال راحت تري اقدام به خريد کنند.


با توجه به قيمت هاي اعلام شده در روز گذشته، قيمت ميلگرد پرشين2450 تومان، ميلگرد آريا ذوب 2400 تومان و ميلگرد ابهر 2410 تومان مي باشد. ميلگرد ديگر کارخانه ها نيز همانند سه کارخانه مذکور ثبات بوده است.


در اين ميان با بررسي هاي بيشتر کارخانه آريان فولاد را مشاهده مي کنيم که در روز گذشته قيمت هاي خود را 5 تومان افزايش داده است. اين کارخانه که از سه روز گذشته مدام در حال کاهش قيمت هايش بود، با اين افزايش قيمت دوباره به نرخ هاي قبلي خود نزديک شد. ميلگرد سايز 14 اريان فولاد پس از افزايش قيمت 2400 تومان خريد و فروش شد.


با توجه به اين که در روز هاي پاياني سال جاري بسر مي بريم، قيمت روز اهن آلات در اکثر مقاطع ثابت مي باشد و با بررسي هاي صورت گرفته به اين مهم دست يافتيم که تا پايان سال احتمال افزايش قيمت ها خيلي ضعيف مي باشد. همچنين بدليل افزايش قيمت ها در سال آينده، فعالان در بازار آهن  به متقاضيان خريد پيشنهاد مي کنند تا خريدشان را تا پايان سال به ثبت رسانند تا با افزايش قيمت سال اينده مواجه نشوند.


آهن پرايس مرجعي معتبر براي اطلاع رساني قيمت روز اهن الات مي باشد. همچنين براي خريد اهن الات صنعتي و ساختماني مي توانيد با شماره هاي 54103-021تماس حاصل نمائيد و از مشاوره هاي آن ها در زمينه آهن آلات بهره مند شويد.


براي اطلاع از قيمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرايس عضو شويد


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل